Slide background

Grote belactie Vriendenloterij

22 augustus 2020

Op donderdag 24 september organiseert Toon Hermans Huis Parkstad een belactie in samenwerking met de VriendenLoterij om zo geld in te zamelen. De actie is bedoeld om twee scholingsdagen voor onze vrijwilligers te financieren. En jij kunt ons daarbij helpen!

Op donderdag 24 september tussen 19:00 en 21:30 uur kun je een telefoontje verwachten van een van onze leden met de oproep mee te spelen met de VriendenLoterij voor Toon Hermans Huis Parkstad. Het is de moeite meer dan waard, want:

  • minimaal 40% van jouw lotprijs gaat direct naar Toon Hermans Huis;
  • als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op fantastische prijzen;
  • de VriendenLoterij keert tijdens de Nationale Belmaanden extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht.Laten we dus gaan voor zoveel mogelijk loten, om zo extra geld voor de club te winnen!

Hoe meer loten we verkopen, hoe beter de mogelijkheden voor onze scholingsdagen. En met goed getrainde vrijwilligers kunnen we nóg beter ons werk doen!
Houd je telefoon op dus extra in de gaten!

 belactie Vriendenloterij 1